* * *

To co tu przeczytasz i znajdziesz to właściwie mój prywatny Świat. Moje życie i marzenia schowane między wierszami tekstu, który tu przeczytasz. Nie komentuj jeśli masz potępiać moje życie i marzenia, bo czasami jedno słowo może zniszczyć wszystko co ktoś ma... Co ja mam...
-Kasiek

środa, grudnia 9

Współczesność

Być życiem, stać się nim i do niego dążyć. Szukać w nim tego co dobre. Nie patrzeć w złą przeszłość. Być kim się jest i nie patrzeć na innych, nie robić z siebie czyjejś kopii.
Życie jest jedno i wykorzystać je trzeba póki można. Póki jest jeszcze z czego brać bierze się garściami. Lepiej coś zrobić i żałować, niż nie zrobić i żałować.

Życie jest trudne, skomplikowane, pełne trudnych decyzji, wyborów. Sami brnąc przez nie możemy wpaść w pułapkę. Nasze decyzje poparte przez kogoś dają nam siłę, która pomaga nam wzrastać. W życiu oprócz tych najbliższych - rodziny, sa też przyjaciele. Jeśli go nie masz to go znajdź! Przyjacielowi czasami lepiej, lżej jest się zwierzać z rzeczy trudnych.

Życie ma swoje ciemne strony, które burzą szczęście wypracowane przez nas i często zasłużona. Czasami po prostu odechciewa nam się wszystkiego. Może to wcale nie jest źle?
Gdy samemu siedzisz w pokoju i wypłakujesz swoje smutki to czasami tak jak oczyszczenie swojej duszy. Lepsze od wszystkiego innego.
Zwykły płacz potrafi ostudzić emocje. A na drugi dzień można pomyśleć, bez ingerencji uniesień.

Życie to nie bajka i nigdy bajką nie było, a te durne filmy romantyczne i inne tego typu przesłodzone miłosne historyjki piorą nam mózgi, przez co w życiu szukamy swojej bajki. Szara myszka szuka księcia z bajki i gdy przychodzi prawdziwa miłość nie dostrzega jej. teraz na pierwszym miejscu jest kasa i tylko kasa... Nie mówcie, że nie, bo jest. Wszyscy kasy bo bez kasy nie ma nic...

A życie zmierz ku upadkowi...

Optymistyczna myśl: Może nasz posrany polski rząd, który marnotrawi krew naszych przodków w końcu dostanie cudownego oświecenia i zacznie zajmować się krajem, a nie pierdołami.


Ciao.

Brak komentarzy: